ZELENÉ STĚNY

Zelená stěna

Vertikální stěna, vegetační stěna, zelená stěna - pod těmito názvy se skrývá
jedinečný prvek zahradního umění, který vznikl ve Francii díky Patricku Blancovi.
Firma Matouš Hydroponie s.r.o. nabízí tuto luxusní dominantu i pro Váš interiér. Jako členové evropské asociace interiérových zahradních architektů EILO využíváme nejnovějších technologií a poznatků v tomto oboru tvorby.
Nechte se inspirovat našimi nejnovějšími realizacemi:

METRONOM BUSINESS CENTERMSD PRAHA


Zelená stěna pro Philips a pro administrativní budovy v Bratislavě

Posuvná zelená stěna pro Raiffeisen v Olbrachtově ulici v Praze
 
Zelená stěna pro BioVendor Group v Brně, 2014
Zelená stěna pro River Garden v Praze, červen 2014
  
                

Tuto krásnou a nevšední zelenou stěnu můžete vidět v showroomu Mondo Ceramica v čestlicích. Je vytvořena jako rám velké televize a zahrnuje velkolisté i drobnolisté rostliny. Zelenou stěnu lze umístit na jakoukoliv zeď, externí osvětlení dodá rosltinám potřebné světlo pro růst a zároveň podpoří plastický efekt a barevnost rostlinné skladby.

TECHNOLOGIE
Technologie pěstování rosltin na vertikální ploše vychází z jednoduchého principu automatizovaného přísunu zálivkové vody obohacené o živiny. Jedná se tedy o čistou hydroponii. Díky vysoce kvalitním materiálům lze stěnu vytvořit prakticky v jakémkoliv prostoru s odpovídajícími teplotními podmínkami pro pokojové rosltiny. Světelné podmínky mohou být optimalizovány externími svítidly.

Prohlédněte si postup prací při instalaci zelené stěny:

width=

   


Zelená stěna v Kilowatt Music baru v Trnavě (Trojičné náměstí)

SORTIMENT
Sortiment a výtvarný styl stěny vychází z přání zákazníka a charakteru prostoru. Velký výběr vhodných rostlin umožňuje realizaci čistých jednodruhových stěn i druhově bohatých a pestrých. Naše firma je schopna vytvořit digitální návrh pro Vaši představu.

     

PÉČE A ÚDRŽBA
Péče o vertikální stěnu je snadná, pokud rostliny dobře prospívají, je třeba pouze kontrolovat jejich růst, dbát na pravidelný přísun živin a vody. Pro zjednodušení Vaší práce však můžete přenechat péči o Vaši stěnu našim proškoleným odborníkům, kteří zajistí kompletní servis.

banner
Matouš Hydroponie s.r.o. - English Matouš Hydroponie s.r.o. - Deutsch Matouš Hydroponie s.r.o. - P?????? Matouš Hydroponie s.r.o. - Français Matouš Hydroponie s.r.o. - Espanol Matouš Hydroponie s.r.o. - Italiano Matouš Hydroponie s.r.o. - Slovensky Matouš Hydroponie s.r.o. - Polski     Homepage   
 
MATOUŠ HYDROPONIE 2007 - 2018
Říčanská 392, 252 43 Průhonice, +420 267 750 909