Pronájem květin – zkrášlení Vašeho prostoru bez počátečních nákladů

Hledáte způsob, jak okouzlit návštěvníky Vašeho podniku nebo zpříjemnit pracovní prostředí ve své kanceláři, na recepci, v restauraci nebo hotelu? Nabízíme Vám elegantní a bezstarostný způsob, jak zkrášlit prostor bez počátečního finančního zatížení. To vše díky naší službě pronájmu květin.

Jednoduchý proces – bez počátečních nákladů

Náš proces pronájmu květin je jednoduchý a efektivní. Začínáme návštěvou vašeho interiéru, kde pečlivě posoudíme prostor a Vaše potřeby. Na základě této konzultace vytvoříme návrh a rozpočet. Klíčovým prvkem této nabídky je ozelenění Vašeho prostoru bez počátečního investičního nákladu.

moderní kancelář se zelenou stěnou z rostlin a velkým oknem
vstupní chodba do kanceláře s mechovou stěnou po pravé straně

Pravidelný servis zahrnutý v pronájmu

Naše služba pronájmu květin není jen o samotném doručení pronajatých květin, ale zahrnuje také pravidelný servis, který zajišťuje, že Vaše květiny a rostliny budou vždy v optimálním stavu. To zahrnuje zálivku rostlin, která je prováděna pravidelně.

Flexibilita v počtu rostlin a délce pronájmu

Chápeme, že Vaše potřeby se mohou měnit. Proto je naše služba pronájmu vysoce flexibilní. Můžete snadno snížit nebo zvýšit počet rostlin v pronájmu, a tím přizpůsobit vzhled svého prostoru podle aktuálních potřeb.

Délka pronájmu je nastavitelná na období 24 až 36 měsíců, v závislosti na Vašich preferencích. Po uplynutí doby pronájmu máte také možnost převzít rostliny do vlastnictví.

Jedna měsíční platba – kompletní servis

Příjemnou výhodou naší služby pronájmu je jedna měsíční platba, která zahrnuje veškerý servis včetně zálivky, údržbyvýměny poškozených nebo odumřelých rostlin. Díky tomu si můžete užívat rostliny v plné kráse, aniž byste museli řešit náklady na jejich nákup a péči.

Naše služby pronájmu květin jsou navrženy tak, aby vám přinesly krásu a radost z květinové výzdoby bez vysokých počátečních investic. Kontaktujte nás dnes a dozvíte se více o tom, jak můžeme zkrášlit váš prostor pomocí naší služby pronájmu květin.

zavěšená rostlina v plechovém podlouhlém květináči v otevřeném prostoru kanceláře

Nejnovější reference

Zeleň v interiéru je důležitým prvkem, který přináší život do každodenního pracovního prostředí. Zpříjemňuje interiéry hotelů, bank dokonce i v nemocnicích a všech zdravotnických zařízeních.

 • Mechová stěna, kancelářské prostory

  Mechová stěna, kancelářské prostory

 • Mechový obraz v interiéru Praha – Stodůlky

  Mechový obraz v interiéru Praha – Stodůlky

 • Mechový obraz na stěně v interiéru RD

  Mechový obraz na stěně v interiéru RD

 • Mechový obraz v kanceláři

  Mechový obraz v kanceláři

Chcete návrh ozelenění interiéru?

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.